Polonia Transport

W Polsce funkcjonuje wiele różnorakich firm oferujących przewozy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Na forach internetowych znaleźć można opinie pasażerów, czy z daną firmą warto wybierać się w podróż, czy też lepiej wybrać innego przewoźnika. Jedną z takich firm transportowych, działającą na rynku polskim od 1988 roku jest firma Polonia Transport. Według opinii internautów, pomimo kilku wpadek firmy, warto podróżować z tym właśnie przewoźnikiem. Swoją siedzibę firma posiada w Zamościu, jednakże oferowane przez nią połączenia obejmują swych zasięgiem wszystkie rejony Polski.

Sieć sprzedaży biletów jest również bardzo dobrze rozwinięta i obejmuje aż ponad tysiąc punktów w Polsce i kilkadziesiąt w Europie. Firma Polonia Transport systematycznie rozszerza ilość przejazdów o kolejne miejscowości. I tak np. decyzją z dnia czerwca bieżącego roku połączenie na trasie Polska – Niemcy poszerzone zostało o dodatkowe miejscowości południowej Polski, takie jak: Ustrzyki Dolne, Lesko, Sanok, Rymanów, Krosno, Jasło, Biecz Gorlice i Nowy Sącz. Stałe poszerzanie oferty transportowej firmy, połączone z posiadaniem fachowego i wykwalifikowanego personelu oraz dysponowanie bezpiecznym i nowoczesnym taborem sprawia, iż firma Polonia Transport jest znana wśród podróżujących jako rzetelna firma, spełniająca oczekiwania klientów.

Bilety autobusowe Polonia Transport

Wśród linii autokarowych firmy wyróżnić można połączenia zmierzające do: Dublina, Newcastle, Llanelli, Aberdeen, Liverpool, Brighton, Peterborough z Polski, z: Zamościa, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Białegostoku oraz Hrubieszowa. Wszystkie powyższe połączenia przejeżdżają przez Londyn. Kolejna grupa połączeń wyrusza z Zamościa, Lublina, bądź Sanoka i kieruje się do miejscowości Aachen, bądź Karlsruhe. Natomiast ostatni kierunek podróży to połączenia na trasach: Zamość – Paryż – Zamość oraz Biłgoraj – Paryż – Biłgoraj.

Tanie bilety autokarowe Voyager

Tanie bilety autokarowe Voyager

[Głosów:1    Średnia:5/5]