Orbis

Orbis – zawieszona działalność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych przewoźników.

Firma Orbis Transport, utworzona w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, powstała trzynaście lat temu z siedzibą w Warszawie, jako druga ze spółek, obok Orbis Travel, należąca do grupy Orbis S.A. Obecnie jest liderem na rynku polskim wśród przewoźników międzynarodowych. Głównymi priorytetami firmy są bezpieczeństwo i komfort jazdy pasażerów. Ponadto personel firmy jest odpowiednio dobierany i szkolony, aby klienci czuli, iż są obsługiwani rzetelnie, uczciwie i z szacunkiem. Dla zachowania najwyższej jakości świadczonych usług, firma Orbis Transport dysponuje także najnowocześniejszymi i luksusowymi autobusami firm Mercedes i Volvo, należącymi do klasy lux. Wysoka jakość świadczonych usług nie idzie w tym przypadku w parze z wysoką ceną, gdyż te są przystępne i konkurencyjne.

Istotną kwestią jest tu również dostępność tychże biletów – można je kupić w ponad siedmiuset punktach sprzedaży w kraju i za granicą, a także zamówić internetowo, bądź telefonicznie. Dystrybucję biletów na kursy firmy Orbis Transport przejęła firma Interbus, która działa na rynku polskim od 1994 roku i za pośrednictwem krajowych i międzynarodowych biur turystycznych rozprowadza bilety na przejazdy międzynarodowe. Autobusy firmy Orbis Transport wyjeżdżają z ponad stu miejscowości w Polsce. Można nimi dojechać również prawie do stu miejscowości w całej Europie. Z Polski najwięcej połączeń międzynarodowych oferowanych jest przez Orbis Transport z Warszawa, skąd można podróżować z do: Belgii, Bułgarii, Czech, Francji, Grecji, Holandii, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Węgier i Wielkiej Brytanii.

Bilety autobusowe Orbis

Także do jedenastu miast europejskich wyjechać można z Orbis Transport z: Wrocławia, Krakowa i Katowic; jednakże te miasta oferują niewiele mniejszą, aniżeli stolica liczbę miast docelowych podróży. Połączeniami Orbis Transport dysponują także niewielkie miejscowości, takie jak Mielec na Podkarpaciu, skąd wyjechać można do Aten; Żony na Śląsku, skąd dojechać można do Groningeg w Holandii m.in. przez Berlin i Hamburg w Niemczech. Podróżując liniami Orbis Transport można być pewnym, iż, poza zdarzeniami losowymi, kursy nie są odwoływane, a także są punktualne. Wyjeżdżając więc np. z Białegostoku kwadrans przed 7.00, można liczyć, iż kwadrans po południu dnia następnego znajdziemy się w Paryżu, we Francji.

Tanie bilety autokarowe Voyager

Tanie bilety autokarowe Voyager

Tanie bilety autokarowe Euroticket

Tanie bilety autokarowe Euroticket

[Głosów:1    Średnia:5/5]